Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Doradźcie mi czy oplaca sie kupic to???
PostNapisane: 23 08 2012, 18:09 

taka snajperke: http://www.taiwangun.com/karabiny-snajp ... olive.html
do tego : http://www.taiwangun.com/gearboxy-oraz- ... 8-p-j.html
I jeszcze mam pytanie jaki ma ona okolo zasieg z tym tyningowymi czesciami i czy to sie oplaca jako dla zaczynajacego zabawe z ASG?

Tytuł: Re: Doradźcie mi czy oplaca sie kupic to???
PostNapisane: 23 08 2012, 19:03 

jak chcesz sprężyne snajpe to uzbieraj 2 - 3 tys

PostNapisane: 23 08 2012, 19:16 

ja nie pytam sie ile musze uzbierac na maruzena tylko sie pytam czy sie oplaca kupic tamten karabin i te czesci

PostNapisane: 23 08 2012, 20:20 

dal zaczynającego nie opłaca się karabinu snajperskiego nawet jak masz w huj kasy
kup coś do budynków typu g36 jakąś krótką m4 lub aksu postrzelasz sie w budynka (limit 350 fps) i na początek będzie do lasu a poźniej zostani ci do cqb

PostNapisane: 23 08 2012, 20:30 

Zgadzam sie z Martinezem-ale czy sie opłaca więc odpowiem nie bo wzrosnie ci trochu fps i nie-bo wuja ci to da bo w snajpie po za fpsami liczy sie przede wszystkim celnosc i powtarzalność a bez wymiany komory i lufy za huja tego nie osiągniesz mówie tu o komorze PDI oraz o prec lufie promyk,pozniej spust zestaw cylindra sprężyna jaką tam chcesz i predzej czy później ten zestaw idzie w pizdu,o reszcie nie mowie bo pytasz konkret o ten zestaw.

PostNapisane: 25 08 2012, 17:57 

Te wspomniane 2-3 tys to na warriora właśnie. Na Maruzena niestety jeszcze tysiak więcej.

Jak kogoś stać to niech se sprawi od razu snajpę, czemu nie. Tylko, że snajpa kosztuje minimum jakieś 2500zł, przeciętnie koło trzech tysi przy obecnych cenach.

Warrior bez komory PDI, precki na poziomie promyka (no, lepiej PDI ale to drogie), gumy systemy nie ma racji bytu. Możesz sobie pakować do tego chińskie zestawy pseudotunningowe które nic nie daja prócz fps i które i tak potem wywalasz do kosza bo nie pasują do tego zadne sensowne sprężyny w przyszłości. Ale bez precki, komory i gumy nic z tego nie będzie. No, potem oczywiście cylinder, osobiście ostatnio raczej skłaniam się ku cylindrom PDI niż LL. Tłok to już zależy jaką opcje wybieramy ale fajnie się sprawdza tłok PDI byle do sprężyny maks 160. Powyżej to już LL. Prowadnica, sprężyna, gł cylindra to kolejne pare zł.

Teraz sobie zsumuj.

Pozdrawiam.

PostNapisane: 04 09 2012, 21:36 

Dexter napisał(a):
Te wspomniane 2-3 tys to na warriora właśnie. Na Maruzena niestety jeszcze tysiak więcej.

Jak kogoś stać to niech se sprawi od razu snajpę, czemu nie. Tylko, że snajpa kosztuje minimum jakieś 2500zł, przeciętnie koło trzech tysi przy obecnych cenach.

Warrior bez komory PDI, precki na poziomie promyka (no, lepiej PDI ale to drogie), gumy systemy nie ma racji bytu. Możesz sobie pakować do tego chińskie zestawy pseudotunningowe które nic nie daja prócz fps i które i tak potem wywalasz do kosza bo nie pasują do tego zadne sensowne sprężyny w przyszłości. Ale bez precki, komory i gumy nic z tego nie będzie. No, potem oczywiście cylinder, osobiście ostatnio raczej skłaniam się ku cylindrom PDI niż LL. Tłok to już zależy jaką opcje wybieramy ale fajnie się sprawdza tłok PDI byle do sprężyny maks 160. Powyżej to już LL. Prowadnica, sprężyna, gł cylindra to kolejne pare zł.

Teraz sobie zsumuj.

Pozdrawiam.

Dexter że Ci sie chce jeszcze tyle razy to samo pisać :), proponuje aby twoje posty na temat snajperek były w ochronce przyklejone i każdy kto zada kolejne głupie pytanie na temat snajperki powinien byc zlinczowany. :twisted: :twisted:
opcja szukaj widze strasznie boli, przeciez o snajperkach to tu już w sumie trylogie napisałeś. :twisted:

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]