Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: REGULAMIN POLIGONU :FARO: PASTERNIK
PostNapisane: 18 08 2017, 9:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 01 2012, 12:46
Lokalizacja:
REGULAMIN ROZGRYWEK ASG NA POLIGONIE TACTIC GAMES ZONE , ZLOKALIZOWANYM W KRAKOWIE PASTERNIK [ POLIGON FARO ]

§ 1 ZASADY GRY
1. Gra rozpoczynana i kończona jest na sygnał dźwiękowy (gwizdek), komendę Organizatora

2. Zabronione jest zdejmowanie ochrony twarzy w czasie trwania rozgrywki.

3. Wyeliminowanie gracza z gry następuje po trafieniu kulką BB, w jakakolwiek część ciała lub broni.

4. Wyeliminowany gracz krzyczy "DOSTAŁEM" następnie kieruje się do RESPA najkrótszą możliwą drogą zachowując przy tym jedną rękę uniesioną nad głową, starając sie nie wchodzić na linie ognia strzelających. OSOBY NIE PRZYZNAJACE SIE DO TRAFIEŃ BĘDĄ UPOMINANE PRZEZ ORGANIZATORA, A W RAZIE RECYDYWY USUWANE Z POLA GRY NA CZAS TRWANIA SCENARIUSZA. JEST TO ZABAWA PODLEGAJACA ZASADZIE FAIR PLAY.

5. Wracając do RESPA [ Resp - miejsce w którym gracz się "odradza" ] nie rozmawiamy z innymi graczami, możemy ogłaszać swój status krzycząc "trup"

6. Minimalna bezpieczna odległość, z której wolno oddać strzał do gracza wynosi 5 metrów, ale strzelamy wtedy tylko w tułów.

7. Zabronione jest strzelanie z przyłożenia broni do ciała któregokolwiek z graczy.

8. Nie strzelamy do RESPA i z RESPA.

9. Celując, zawsze musisz zachować linie celowania oko szczerbinka muszka cel, nie strzelamy na oślep zza przeszkód..

10. Jeśli to tylko możliwe można wyeliminować gracza poprzez klepnięcie go w ramię i używając słów "nie żyjesz", tzw. Silent Kill", lub w przypadku gdy odległość do oddania strzału jest zbyt mała [poniżej 5 m ] i groziłoby to wyrządzeniem komuś krzywdy. W tym drugim przypadku gdy nie jesteśmy dostatecznie blisko, można strzelić nie bezpośrednio w gracza , tylko obok niego i krzyknąć komendę "nie żyjesz".

11. W trakcie rozgrywki można używać wyłącznie gumowej atrapy broni białej

12. Atakowanie osób, zwierząt i przedmiotów niebędących celem gry lub graczy wyeliminowanych z gry jest kategorycznie zabronione.

13. Pirotechnika jest zabroniona, dopuszczenie pirotechniki tylko za zgoda i na warunkach określonych przez Organizatora.

§ 2 ZASADY ZACHOWANIA NA POLIGONIE W STREFIE INGAME
1. Gra odbywać się może wyłącznie na polu gry wyznaczonym przez organizatora gry [ INGAME ]

2. Granicę pola gry i strefę bezpieczną wyznacza organizator.

3. Na polu gry obowiązuje zakaz agresywnego zachowania wobec innych osób, popychania, uderzania, rzucania przedmiotami, agresywnego kontaktu fizycznego. Osoby agresywne i wulgarne zostaną usunięte z pola gry bez możliwości powrotu i zwrotu kosztów. W przypadku ponownego agresywnego zachowania gracza, otrzyma on zakaz udziału w imprezach asg organizowanych przez Tactic Games Zone.

4. W przypadku pojawienia się na polu gry osoby postronnej należy natychmiast przerwać grę i poinformować o zaistniałym fakcie organizatora oraz pozostałych graczy.

5. Osoby, które chcą robić zdjęcia w strefie gry muszą poinformować o tym fakcie organizatora oraz mieć założone okulary lub gogle ochronne, kamizelkę ostrzegawczą - ponoszą również ryzyko, że przypadkowy strzał kulki BB może uszkodzić sprzęt fotograficzny/video. Robią to na własną odpowiedzialność i nie będą w przypadku uszkodzenia sprzętu wnosić wobec organizatora żadnych roszczeń.

6. Na polu gry w strefie INGAME obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania bez zestawu ochronnego na twarz. [ maska, gogle, ]

7. Po zakończeniu scenariusza, gra jest przerywana przez Organizatora i wszyscy uczestniczy schodzą na obszar SAFE ZONE

8. Zabrania sie spożywania alkoholu pod jakąkolwiek postacią w trakcie trwania imprezy

9. Zabrania sie wnoszenia szklanych przedmiotów do strefy INGAME.

10. Spożycie alkoholu jest dopuszczalne po zakończeniu całej imprezy w miejscu do tego wyznaczonym.

§ 3
ZASADY OBSŁUGI REPLIKI
1. Nie trzymamy repliki za magazynek.

2. Pamiętamy przy hi capach o podkręcaniu kulek.

3. Awarie repliki zgłaszamy niezwłocznie, bezpośrednio do prowadzącego grę, Próba samodzielnego usunięcia awarii grozi uszkodzeniem repliki i karą pieniężną.

4. Po zakończeniu rozgrywki, odepnij magazynek, przestrzel replikę, zabezpiecz , i zejdź do SAFE ZONE

5. Na teren SAFE ZONE wchodzimy z odpiętym magazynkiem, przestrzeloną i zabezpieczona repliką.

6. Replika podlega takim samym zasadom traktowania na SAFE ZONE, jak bron ostra.


§ 4 UCZESTNICY ROZGRYWKI
1. Każdy gracz przebywający na polu gry INGAME zobligowany jest do noszenia zestawu ochronnego [ MASKA, GOGLE ]. Absolutnie niedozwolone jest zdejmowanie zestawu ochronnego chroniącego twarz i oczy w trakcie gry. Jeśli istnieje konieczność zdjęcia zestawu ochronnego należy zejść z pola gry do strefy bezpiecznej i dokonać niezbędnych czynności.
2. Przed rozpoczęciem gry każdy z uczestników zostaje przeszkolony w zakresie bezpieczeństwa i ma obowiązek stosowania się do wszelkich zasad i zaleceń organizatorów. Jednocześnie jest świadomy zagrożeń wynikających z użytkowania Karabinku ASG.
4. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za szkody wyrządzone w wyniku nieprawidłowego użytkowania karabinku ASG.
5. Uczestnik rozgrywki zobligowany jest do informowania organizatora o wszelkich nieprawidłowościach związanych z działaniem zestawu do gry.
6. Osoby uczestniczące w grze, po jej zakończeniu są zobowiązane do zwrotu wypożyczonego sprzętu.
7. Osoby, które złamią którykolwiek z punktów regulaminu odnoszących się do bezpieczeństwa innych graczy , zostaną natychmiast wydaleni z pola gry, bez możliwości powrotu do gry i zwrotu kosztów.
8. Każdy gracz jest zobowiązany do używania kulek BB dostarczonych przez Organizatora. Używanie innych kulek jest niedozwolone [ dotyczy osób wypożyczających sprzęt od Organizatora]
9. Zabronione jest zbieranie kulek z ziemi i ładowanie nimi magazynków. Może to doprowadzić do uszkodzenia repliki.
10. PAMIĘTAJ OBOWIĄZUJĄ 3 ZASADY - ZAUFANIA, UCZCIWOŚCI I ZDROWEGO ROZSĄDKU

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Organizatorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za wszelkie skutki, wypadki, uszczerbki na zdrowiu, urazy emocjonalne, wszelkie szkody materialne wynikające z udziału w grach i nieprzestrzegania powyższego regulaminu.
2. Do gry może przystąpić osoba, która zapoznała się niniejszym REGULAMINEM ROZGRYWEK Air Soft Gun, została przeszkolona w zakresie bezpieczeństwa, obsługi sprzętu oraz potwierdziła odbycie szkolenia podpisem na liście potwierdzającej udział w grze.
3. Niepełnoletni mogą brać udział w rozgrywce asg tylko za pisemną zgodą prawnego opiekuna. Treść pisma do pobrania ze strony Tactic Games Zone.OŚWIADCZENIE

Data ............../.........../.........../


OŚWIADCZENIE

Ja, niżej podpisany oświadczam że:
1. Zdaję sobie sprawę z zagrożeń towarzyszących zabawie ASG, oraz przebywania na terenie organizowanej imprezy.
2. Wchodzę na przedmiotowy teren na własne ryzyko i równocześnie zrzekając się wszelkich ewentualnych roszczeń powstałych w związku z przebywaniem na nim, w stosunku do właścicieli terenu, zarządcy, dysponenta obiektu, jak i innych członków zabawy, oraz organizatorów imprezy.
3. Akceptuję fakt, iż Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności cywilnoprawnej za zdarzenia wynikłe podczas gry.
4. Wiem, iz celem gry sa rozgrywki ASG, polegające na oddawaniu przez uczestników strzałów do siebie z replik asg [ markerów ]. Zdaję sobie sprawę, iz repliki [markery ]to urządzenia miotające pociski w postaci plastikowych kulek z prędkością do 100m/s [ do 350 fps ]. Zobowiązuje sie też do stosowania odpowiednich środków ochronnych w postaci gogli o wytrzymałości pozwalającej na wytrzymanie bezpośredniego trafienia z rzeczonych urządzeń, oraz nie zdejmowania masek w trakcie rozgrywek, etc. Zrzekam sie również możliwości roszczeń w stosunku do właściciela terenu, zarządcy obiektu, dysponente obiektu, organizatorów imprezy, jak i innych uczestników imprezy.
5. Zobowiązuje się dołożyć najwyższej staranności, aby uniknąć ewentualnych wypadków i zagrożeń, u siebie i innych osób związanych ze wstępem na tere n gry, oraz udziałem w przedmiotowej imprezie, i zgodnie z charakterem zajęć zachować należytą ostrożność i stosować odpowiednie środki ochronne.
6. Zobowiązuje się nie powodować żadnych zniszczeń w sprzęcie i na terenie wyznaczonym do zabawy i jego okolicy, w tym także nie śmiecić , i naprawić wszelkie ewentualne szkody powstałe z mojej winy.
7. Zaznajomiony jestem z przepisami BHP oraz z zasadami bezpiecznej zabawy
8. Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i trzeźwą.
9. Podpis składam na odwrocie strony.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
610nm Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL