Zmień rozmiar tekstu

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 55 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Milsim CQB w Krakowie. Byliby chętni
PostNapisane: 20 01 2011, 21:12 

sneak napisał(a):
100-150 zł??

JEZUS MARIA :!: ILE TO PIWA :!: :lol:

Zainteresowany

Tytuł: Re: Milsim CQB w Krakowie. Byliby chętni
PostNapisane: 21 01 2011, 18:40 

sneak napisał(a):
100-150 zł??

JEZUS MARIA :!: ILE TO PIWA :!: :lol:

Zainteresowany

no właśnie jedni wybiora 24 h imprezy a drudzy jak Biały 30 L Harnasia w Selgrosie :)

Tytuł:
PostNapisane: 21 01 2011, 21:28 

:lol:

Tytuł:
PostNapisane: 21 01 2011, 21:50 

Szczepan napisał(a):
za co niby te 100zl ?

a moze nawet 150!
za mozliwosc sprawdzenia,czy wytrzymasz 8)

"W nic nie wierz,niczego nie żądaj,niczego sie nie bój"

Tytuł:
PostNapisane: 21 01 2011, 22:27 
Administrator

water napisał(a):
a moze nawet 150!
za mozliwosc sprawdzenia,czy wytrzymasz 8)

Będą ukrainki?

Dam, wytrzymam itd. ale pod warunkiem że nie padnę z nudów. Bo byłem uczestnikiem kilku imprez za wiekszę pieniadze gdzie były wozy pancerne bigos i laptopy gratis a wyszedlem z nich średnio zadowlolony bo prawie wbiłem gwożdzia ziewając. Wiecej poźniej jest emocji podczas komentowania tego na forum niz na samej imprezie.

Mowiąc w skrócie jestem w stanie się wczuć np w scenariusz szkoły w biesłanie itp. , ALE od organizatora oczekuję ze jak w filmach Hickoka zacznie sie trzęsienem ziemi a potem napiecie bedzie roslo...

Podsumowując jak sie rezerwuje 24h (negocjacje z zoną itd..) i 150 pln (30 piw) to oczekuje WYPASU i nie mam tu na mysli kubełka z KFC czy repliki gratis, to ma byc jak skok na bungee z WIELKIEGO MOSTU.

jednym słowem ma być ADRENALINA!!!!

Do nieba nas nie wezmą w piekle nas sie boją... USMC

Zobacz profil Prywatny album  

Tytuł:
PostNapisane: 21 01 2011, 23:07 

jak to mówią żeczy niemożliwe (adrenalinę) załatwiam od ręki, a na cuda (zadowolenie 100% uczestników) trzeba zaczekać 3 dni :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 22 01 2011, 0:09 
Administrator

sneak napisał(a):
jak to mówią żeczy niemożliwe (adrenalinę) załatwiam od ręki,

Ja nie zartuję, naprawde jest to sztuką. To jest kwestia umiejetnosci przekazywania informacji tworzenia atmosfery i "hipnotyzowania" uczestników scenariusza. Dobre poprowadzenie 24h scenariusza to jest duza sztuka. 3-4h strzelankę mozna zorganizować w prosty sposób. Na 24h trzeba mieć naprawde DOBRY POMYSŁ !

Do nieba nas nie wezmą w piekle nas sie boją... USMC

Zobacz profil Prywatny album  

Tytuł:
PostNapisane: 22 01 2011, 0:19 

Tomku wiem o czym piszesz, moja riposta była tylko pogłebieniem Twojej wypowiedzi....cały ten temat jest badaniem rakcji ludzi na to czego oczekują od imprezy (czas trwania), forma (cqb czy zielona), oraz koszty

Mając na uwadzę organizowanie i współorganizowanie kilku imprez wyciągnąłem pewne wnioski i wiem, że wszystkim się nie dogodzi ale chciałbym wiedzieć czy pomysl i jego ralizacja zostanie pozytywnie przyjęta przez Lud...nie mówię o samym wykonaniu bo to całkiem osobny temat ale o formie którą chciałbym zralizować

tak jak napisałem...wiele szczegółów zdradzić nie mogę ponieważ nie mam jeszcze podpisu pod umową najmu a tylko w tedy będę mógł ogłaszać wszem i obec gdzie to będzie i kiedy

chciałem zrobić to w formie ankiety, ale wiązałoby się to tylko z odpowiedziamy, które dawałyby tylko pewien wynik statystyczny

Tytuł:
PostNapisane: 22 01 2011, 1:05 

brzmi ciekawie i zachecajaco... ale.... np za 60zl sa 3 dni naprawde ostrej napierdalanki na BORNEO (24h). czy ten teren jest na tyle zajefajny zeby placic min. 100 zl od osoby czy w tych kosztach bedzie mega bonus niespodzinka? mimo wszystko ja bym chcial byc na liscie

Tytuł:
PostNapisane: 22 01 2011, 6:38 

teren jest wyjebisty!
akcje mozna tam robic naprawde super,scenariusze takie jak "zakladnicy do odbicia",zaminowane pomieszczenia","pomieszczenia z zasilaniem" to PIKUS-PAN pikus!

pamietac jednak nalezy,ze przy takim rozciagnieciu akcji w czasie,nie ma szans na "akcja,atak,reakcja"

to musi wygladac raczej jak "dlugie przygotowanie,po rozpoznaniu,akcja,komplikacje,powtorne reorganizacje,sztab,zmiana schematow,przegrupowania,ponowne ataki,solidna obrona"

powinno byc duzo dymu,huku,zaskoczenia-nie widze mozliwosci ciaglego napiecia przez tak dlugi czas

gdy Paton robil "Szkole" na Rudzie,przez 12 godzin,byla tylko jedna akcja szturmu,broniacy mieli adrenaline przez caly czas,bo nie wiedzieli kiedy i jak rzuca im sie na kark ,i skad nadejda szturmujacy
Szturm mial wiecej planowania,rekonesansow,tylko poto,aby w 15 min nad rankiem sprobowac zdobyc aule,gdzie byli zakladnicy,odcinajac zasilanie wczesniej,wpuszczajac gaz,stosujac piro i probujac dotrzec do sali gimnastycznej gdzie byly ladunki wybuchowe pozakladane...

powiem tylko ,ze jak ktos potrafi sie wczuc w klimat,niekoniecznie po pivku,to i we wlasnej piwnicy bedzie sobie robil Cqb 8)

Tytuł:
PostNapisane: 22 01 2011, 8:38 

podając czas 24 h - od razu chciałem wyeliminować malkontentów, którzy będą chcieli po 6 godzinach jechać do domu....tak naprawdę to była sztuczka psychologiczna :) impreza będzie nie dłuższa jak 12-14 godzin łacznie z rejestrację - odprawą - podziękowaniami

no właśnie a czego oczekujecie za 100-150 zł...bo widzę że rozbieżność jest duża:

Tytuł:
PostNapisane: 22 01 2011, 8:57 

sneak napisał(a):
jak to mówią żeczy niemożliwe (adrenalinę) załatwiam od ręki, a na cuda (zadowolenie 100% uczestników) trzeba zaczekać 3 dni :twisted:

Ja po pomyśle Sneaka żeby na hali zorganizować pojedynek airsoftowy kibiców Wisły i Cracovii przestałem wątpić w jego umięjętności do pobudzania wydzielania adrenaliny u innych :lol:

A na milslim się piszę oczywiście i też uważam że 12- 13 godzin w zupełności wystarczy.

Tytuł:
PostNapisane: 22 01 2011, 9:43 

Ja uważam, że pomysł jest do zrealizowania.

Problem z adrenaliną?

Nigdy nie będzie tak, żeby była ona cały czas. Na pewno po takiej imprezie nie będzie takiego cudownego zmęczenia, jak po 6h nawalanki, gdzie zdejmiesz 20 osób i samemu zginiesz 15 razy.

Za to będą wspomnienia dużo lepsze, bo za 100-150 zł można zrobić bardzo dużo w fajnym miejscu. Mnie szczerze mówiąc w pamięci zlewają się strzelanki-jebanki, na których byłem, ale pozostają duże akcje, na których poza adrenaliną był też czas, aby jarać się innymi elementami gry.

Jeśli to ma być mil-sim, to trzeba podchodzić do tego, jak do milsimu, a nie oczekiwać ciągłej walki. :)

Tytuł:
PostNapisane: 22 01 2011, 9:56 

oczekiwania:

-fajny pomysl
-cool miejsce
-gut zabawa-nie mylic z "ZabaFunią" 8)

Tytuł:
PostNapisane: 22 01 2011, 10:00 

Można jakieś fotaski poprosić?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 55 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona